czwartek, 4 czerwca 2020

Decka Pelplin wygrywa z MKS Sokół Międzychód

Kolejne zwycięstwo pelplińskiej drużyny koszykówki – Decka Pelplin pokonała na własnej hali zespół z Międzychodu 79:75. Chociaż pierwsza kwarta nie wyglądała za dobrze dla naszego zespołu, kończąc ją wynikiem 16:21, to druga odsłona pokazała siłę naszych zawodników. 30 punktów zdobytych w drugiej kwarcie pozwoliło wyjść na prowadzenie, którego zespół nie oddał do końca spotkania. Dzięki temu zwycięstwu w tabeli ligi Decka zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 14-4.

Do końca sezonu regularnego pozostały 4 spotkania (3 wyjazdowe i 1 w Pelplinie), kolejny mecz na własnej hali Decka rozegra 18 marca!