wtorek, 10 20 grudnia19

Złote medale Mistrzostw Europy dla zawodników UKS KOCIEWIE

W sobotę 23.11.2019 r. w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy w fitnesie akrobatycznym Fit – Kids & Aerobic federacji WDA. W zawodach brało udział ponad 200 zawodników z wielu klubów z Polski i Europy.

Doskonale spisali się reprezentanci starogardzkiego klubu UKS KOCIEWIE. Złoty medal i tytuł Mistrza Europy w swoich kategoriach wiekowych zdobyły: Zuzanna Kotlewska oraz Agata Makowska. Natomiast brązowy medal i tytuł II vice Mistrza Europy wywalczyła Dominika Fojut. Podczas zawodów wspaniale zaprezentowali się również nasi pozostali zawodnicy. Nasza najmłodsza reprezentantka Emma Ślusarczyk po wspaniałym występie uplasowała się na IV pozycji. Również IV miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Amelia Ślusarczyk. Bardzo ładny występ zaprezentowała Oliwia Lis plasując się na V pozycji a 11 miejsce wywalczyła Amira Keller, dla której to był pierwszy start w tego typu zawodach. Jesteśmy dumni, że zawodnicy naszego klubu reprezentują tak wysoki poziom. To dzięki ich ogromnej pracy i zaangażowaniu możemy cieszyć się z sukcesów w tak prestiżowych zawodach jak Mistrzostwa Europy.

Serdeczne gratulacje i podziękowania składamy dla trenerów klubu: Agnieszki Szwedy-Princ, Dżesiki Romanowskiej oraz Jarosława Dahm.

Już niedługo wszystkich zawodników naszego klubu będzie można podziwiać w pięknym pokazie akrobatycznym, z okazji 10-cio lecia istnienia klubu UKS KOCIEWIE.

Zapraszamy wszystkich 14 grudnia o godz. 17:00 na halę OSiR (dawne Agro-Koiewie) ul. Hallera 19a. Będzie magicznie, zjawiskowo i troszkę świątecznie.

Redaktor portalu KOCIEWIE.online

Warto przeczytać

Audi wpadło w poślizg, trudne warunki na drogach!

🚨 Do kolejnego dzisiaj (30.11) zdarzenia z udziałem samochodu doszło w miejscowości Borkowo (gm. Morzeszczyn). Samochód osobowy marki Audi wpadł w poślizg i zjechał z drogi zatrzymując się w rowie. Żadna z osób podróżujących pojazdem nie została poszkodowana. W działaniach brały udział zastępy straży pożarnej z OSP Morzeszczyn oraz OSP Pelplin. ❄ Sytuacja na drogach jest bardzo trudna. Z uwagi na śliską nawierzchnię, służby apelują o dostosowanie prędkości jazdy do istniejących warunków. 🚗